Forum Gaziantep 1. Yıldönümü Etkinlikleri

Forum Gaziantep 1. Yıldönümü Etkinlikleri

Forum Gaziantep, 1. kuruluş yıl dönümü şerefine 3 gün 3 gece süren yıldönümü etkinlikleri gerçekleştirdi.

Forum Gaziantep, 3 Ekim’de birinci yaşını geride bıraktı. Açılışının ardından kısa bir sürede Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezi olmayı başaran Forum Gaziantep, kuruluş yıl dönümünü 3 gün 3 gece süren etkinliklerle kutladı.

1 Ekim’de başlayan yıl dönümü kutlamalarında; ilk ve ikinci gün (1-2 Ekim) boyunca Forum Gaziantep içerisinde ‘Gezici Animasyon’ düzenlendi. ‘Gezici Bando’ ile çocukların sevgili maskotları Ceni ile Borni ise alışveriş merkezini dolaştı.

Forum Gaziantep, 3 Ekim’de dopdolu bir kutlama programına sahne oldu. 12 kişiden oluşan kostümlü Karnaval Korteji Alışveriş Merkezi içerisinde çeşitli şovlar düzenledi. Keman sanatçısı genç ve güzel yetenek Ceren Aksan’ın gösterisine, iki profesyonel dansçı eşlik etti.

İllüzyon, Freestyle Futbol, Gezici Animasyon Gösterileri, Forum Gaziantep’in 1’inci yaşına keyif katarken, yine kuruluş yıl dönümüne özel hazırlanan Yıl dönümü Filmi de ziyaretçilerin beğenisini kazandı. Etkinlik gününde Ceni ve Borni bir kez daha Forum Gaziantep’e gelen minik ziyaretçileri eğlendirdi.

Forum Gaziantep, doğum gününde, son zamanların en dikkat çeken bir etkinliklerinden biri olan Flash Mob Dans Gösterisi’ne sahne oldu. Dans ekibi, alışveriş merkezi içinde sürpriz alanlarda Hip-Hop dans gösterisi sergiledi.