Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü Atölyesi

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü Atölyesi

Forum Gaziantep AVM’de başlattığımız Kadınlar Kulübü atölyesinde, Haziran ayında Gaziantepli kadınlar ile birlikte seramik boyama atölyesi gerçekleştirdik.

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, her ayın üçüncü Cumartesi günü kadınlar için düzenlediği eğitici ve eğlendirici etkinliklere ‘Seramik Boyama Atölyesi’ ile devam etti.

Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, kadınlara yönelik özel bir etkinliğe daha imza attı. Kadınların hem öğrenip hem de eğlendiği ‘Seramik Boyama’ atölyesi düzenlendi.
Profesyonel uzmanlar eşliğinde Seramik Boyama sanatının inceliklerini öğrenen kadınlar, hem içlerindeki sanatçıyı ortaya çıkarmanın hem de birlikte yaratıcı vakit geçirmenin keyfini yaşadı. Katılımın oldukça yoğun olduğu etkinlik, Forum Gaziantep’e gelen tüm kadınlar için ücretsiz olarak düzenlendi.

Kadınlara yönelik sürekli yeni projeler üreten ve hayata geçiren ‘Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü’, her ayın 3’üncü Cumartesi günü ücretsiz olarak eğitici ve eğlendirici faaliyetler düzenlemeye devam edecek.